Szkolka Bylin


Tworzymy z pasją zielone oazy, dzięki naszym bylinom i trawom ozdobnym. Zapewniamy jakość i różnorodność, idealne dla każdego przestrzeni zewnętrznej.

O firmie


Szkolka 2

Nasza rodzinna firma Szkółka Bylin Tuszewo to miejsce, gdzie natura spotyka się z profesjonalizmem. Specjalizujemy się w uprawie bylin, traw ozdobnych i ziół w pojemnikach, oferując produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z architektami krajobrazu, firmami ogrodniczymi oraz z klientami indywidualnymi, dostarczając piękno dla ogrodów i przestrzeni publicznych. Zlokalizowani w malowniczym Tuszewie, jesteśmy łatwo dostępni i gotowi do współpracy. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy i zawsze jesteśmy otwarci na nowe sugestie. Stawiamy na rozwój i zadowolenie naszych odbiorców, dlatego produkujemy rośliny, które zachwycają i inspirują.

Nasze produkty


Odkryj naszą pełną ofertę na stronie internetowej i znajdź idealne rośliny dla Twojego ogrodu lub projektu. Przekonaj się, jak nasze byliny i trawy ozdobne mogą odmienić Twoją przestrzeń.

Kontakt do nas


Szkolka 3

Adres

14-260 Lubawa

Tuszewo 18

Telefon

668 815 822

Email

biuro@szkolka.bylin.pl

WWW

Polecamy artykuł


Byliny i trawy ozdobne - zieleń w każdym wnętrzu

Ogród

Byliny i trawy ozdobne - zieleń w każdym wnętrzu.

Jak rośliny wprowadzają harmonię do naszych przestrzeni.
Czytaj całość