Tapety-artfunk


Przemień swoje wnętrze w dzieło sztuki z naszymi tapetami. Zainspiruj się wyjątkowym designem i jakością, która przetrwa lata.

O firmie


Tapety-artfunk 2

Pasja to słowo, które najlepiej opisuje nasze podejście do świata tapet i fototapet. Nasz sklep Artfunk istnieje na rynku już od 1995 roku, a doświadczenie przekazywane przez trzy pokolenia pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie aranżacji ściennych. Dostarczamy nie tylko produkty, ale kompleksowe rozwiązania i porady dotyczące doboru wzorów i kolorystyki. Z dumą wspomagaliśmy aranżacje znanych obiektów, mieszcząc nasze dzieła na ścianach zabytków i nowoczesnych przestrzeni. Bez względu na to, czy masz do wykonania projekt na dużą skalę, czy chcesz odświeżyć pojedyncze pomieszczenie, jesteśmy tu, żeby pomóc. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, a nasze produkty są obecne w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce.

Nasze produkty


Odkryj bogactwo wzorów i kolorów naszych tapet, które odmienią każde wnętrze. Wejdź na naszą stronę www i pozwól sobie na odrobinę luksusu na co dzień.

Kontakt do nas


Tapety-artfunk 3

Adres

52-437 Wrocław

Karmelkowa 29

Telefon

508-091-398

Email

idealnesciany@gmail.com

WWW

Polecamy artykuł


Dobór tapet do pomieszczeń – klucz do wymarzonego wnętrza

Tapety

Dobór tapet do pomieszczeń – klucz do wymarzonego wnętrza.

Jak idealnie dopasować tapetę do stylu Twojego domu.
Czytaj całość