Tomaszewski Sp. z o.o.


Ożyw swoje wnętrze z roślinami od lidera dystrybucji w Polsce - Tomaszewski Sp. z o.o. Przenieś naturę do swojego domu z naszą szeroką gamą roślin doniczkowych

O firmie


Od 1920 roku pielęgnujemy zamiłowanie do natury, dzieląc się z Klientami naszą pasją i oferując wyjątkową jakość oraz obsługę. Firma Tomaszewski Sp. z o.o., łączy w sobie tradycję i innowacyjność, zapewniając rośliny najwyższej klasy. Dysponujemy ponad 34 tysiącami metrów kwadratowych szklarni, gdzie mnóstwo gatunków rośnie pod okiem ekspertów. Każdego roku miliony roślin doniczkowych opuszcza nasze gospodarstwo, by zagościć we wnętrzach w całej Polsce. Nieustannie rozwijamy się, łącząc nasze doświadczenie z nowoczesnymi technologiami. Budujemy osobiste relacje z Klientami, którzy odwiedzają nasze sklepy stacjonarne i sklep internetowy.

(fot. obok - taras ul. Foksal Warszawa, Fot. Bartek Barczyk)

Nasze produkty


Odkryj w naszym sklepie internetowym bogactwo roślin, które wprowadzą harmonię i świeżość do Twojego otoczenia. Pozwól sobie na odrobinę luksusu natury, która czeka, by stać się częścią Twojej przestrzeni.

Kontakt do nas


Tomaszewski Sp. z o.o. 3

Adres

02-180 Warszawa

Aleja Krakowska 205/211

Telefon

tel. 22 846 11 02

Email

poczta@tomaszewski.com.pl

WWW

Polecamy artykuł


Rośliny doniczkowe jako dekoracja tarasu - zieleń w stylu

Rośliny

Rośliny doniczkowe jako dekoracja tarasu - zieleń w stylu.

Jak rośliny doniczkowe ożywiają przestrzeń tarasową.
Czytaj całość