Tupai


Tworzymy z pasją, by urzeczywistnić Twoje wizje wnętrzarskie. W Tupai łączymy artystyczne rzemiosło z nowoczesną technologią.

O firmie


Tupai 2

Założona w 1976 roku, Tupai jest synonimem precyzji i innowacyjności w obróbce metali. Nasze doświadczenie przeplata się z nowoczesnym podejściem do zarządzania, co pozwala nam na tworzenie produktów o najwyższej jakości. Działamy na terenie Portugalii, ale nasze ambicje sięgają daleko poza jej granice, z tysiącem zadowolonych klientów w różnych krajach. Szanujemy tradycję, jednak zawsze patrzymy w przyszłość, poszukując najlepszych rozwiązań. Niezmiennie stawiamy na rzetelność oraz szacunek do ustalonych norm. Współpraca z najlepszymi ekspertami pozwala nam ulepszać naszą ofertę i dostarczać produkty, które spełnią nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz szeroką gamę okuć i akcesoriów dopasowanych do Twoich potrzeb. Odkryj nasze produkty OEM oraz katalogowe okucia budowlane, które odmienią każde wnętrze.

Kontakt do nas


Tupai 3

Adres

32-020 Wieliczka

ul. Edwarda Dembowskiego 5/104

Telefon

Kontakt: 351 234 612 600

Email

biuro@tupaipolska.pl

WWW

Polecamy artykuł


Klamki

Uchwyty do drzwi przesuwnych - funkcjonalny detal.

Jak wybrać idealne uchwyty do drzwi przesuwnych?
Czytaj całość