VIP PARKIET


Transformuj swoje przestrzenie z elegancją i stylem dzięki najwyższej klasy podłogom drewnianym od VIP PARKIET. Przekonaj się, jak solidność i design idą w parze z naszymi rozwiązaniami.

O firmie


VIP PARKIET 2

Witaj w świecie VIP PARKIET, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością w produkcji podłóg drewnianych. Nasza siedziba w Poznaniu to miejsce, gdzie pasja do drewna przekształca się w arcydzieła pod Twoje stopy. Ponad 30 lat doświadczenia zaowocowało mistrzostwem w kreowaniu podłóg zarówno z drewna egzotycznego, jak i rodzimego. Posiadamy własne tartaki, co gwarantuje niezmienną jakość naszych produktów. Inwestujemy w nowoczesne technologie, aby nasze podłogi były nie tylko piękne, ale i wytrzymałe. Nasz zespół designerów wnętrz służy pomocą w doborze idealnej podłogi, a montaż wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i odkrycia pełnej gamy podłóg, które odmienią każde wnętrze. Poznaj wyjątkowe wzory i trwałość, jaką oferujemy, bazując na ponad trzydziestoletniej tradycji.

Kontakt do nas


VIP PARKIET 3

Adres

05-092 Łomianki

Kolejowa 69

Telefon

664 713 413

Email

bok@vipparkiet.pl

WWW

Polecamy artykuł


Poznaj zalety paneli podłogowych winylowych

Deski

Poznaj zalety paneli podłogowych winylowych.

Trwałość i styl w każdym wnętrzu.
Czytaj całość