Walls


Transformacja przestrzeni staje się prostsza i bardziej stylowa z WALLS. Odkryj nową jakość i wyrazistą estetykę w wykończeniach wnętrz.

O firmie


Walls 2

Nasza pasja do designu i funkcjonalności zaowocowała innowacyjnymi panelami ściennymi WALLS. Chcemy, aby każde wnętrze było wyjątkowe, zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Nasze produkty to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną, co sprawia, że są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Od rynku amerykańskiego po europejskie domostwa, WALLS staje się synonimem nowoczesnej aranżacji ścian. Służymy pomocą w rozbudowywaniu asortymentu naszych partnerów handlowych, oferując unikalność i wyłączność wzorów. Oferujemy gotowe rozwiązania zachwycające różnorodnością deseni, które ułatwiają realizację najśmielszych wizji aranżacyjnych naszych klientów.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzin naszej galerii, gdzie czeka na Ciebie bogactwo inspiracji i możliwości aranżacyjnych. Niech każdy znajdzie swój wymarzony wzór, sprawdzając pełną ofertę na naszej stronie internetowej.

Kontakt do nas


Walls 3

Adres

15-620 Białystok

ul. Elewatorska 9

Telefon

537 000 731

Email

info@wallstrade.eu

WWW

Polecamy artykuł


Dekoracyjne panele ścienne do kuchni – 5 pomysłów

Remont i budowa

Dekoracyjne panele ścienne do kuchni – 5 pomysłów.

Jak ożywić kuchenną przestrzeń?
Czytaj całość