Inmodern Top


Tworzymy piękne i funkcjonalne wnętrza.

O firmie


Jesteśmy roducentem mebli HoReCa. Realizujemy projekty dla renomowanych restauracji w prestiżowych lokalizacjach całej Polski, takich jak Warszawska Hala Koszyki, Fabryka Norblina czy Złote Tarasy.
Oferujemy kompleksową produkcję mebli na podstawie projektów i wizualizacji, zapewniając wyjątkowe i unikalne rozwiązania. Nasze doświadczenie pozwala na urzeczywistnianie nawet najbardziej wymagających projektów. Wyróżnia nas kompleksowe podejście, co umożliwia koordynację całego procesu pod względem czasu, jakości i zgodności z projektem wnętrza.
Specjalizujemy się w obróbce nietypowych elementów, takich jak szkło antyczne, stal, aluminium, fornir, konglomerat, corian czy HPL. Wykonujemy także spersonalizowane elementy wnętrz, np. kotary z haftem, lustra w ramach 3D, żyrandole-rzeźby i regały na wino.
Nie boimy się nowych wyzwań dzięki nowoczesnym technologiom. Posiadamy zaplecze produkcyjne w Bydgoszczy, które gwarantuje trwałość i niepowtarzalność naszych wyrobów. Działamy na terenie całej Polski, dbając o najwyższą jakość naszych realizacji.

Nasze produkty


Sprawdź naszą bogatą ofertę na stronie internetowej znajdziesz na niej wyjątkowe realizacje i inspiracje dla branży HoReCa

Kontakt do nas


Adres

85-704 Bydgoszcz

ul. Kołobrzeska 39

Telefon

607-811-719

Email

biuro@inmodern.pl

WWW

Polecamy artykuł


Stoliki a'la foodcourt – styl i funkcjonalność w jednym

Meble

Stoliki a'la foodcourt – styl i funkcjonalność w jednym.

Wyjątkowe stoliki inspirowane foodcourtem dla Twojego wnętrza.
Czytaj całość