MODU


Poczuj hiszpański klimat w swoim ogrodzie z meblami od modu. Wprowadź do swojej przestrzeni odrobinę wakacyjnej magii każdego dnia.

O firmie


modu 2

Zwiedziliśmy Hiszpanię i zakochaliśmy się w jej uroku, chcąc go zachować w naszych ogrodach. Nasza firma modu to odpowiedź na brak na rynku mebli ogrodowych, które spełniają indywidualne potrzeby i mają w sobie 'to coś'. Z pasji do doskonałości i piękna stworzyliśmy naszą pierwszą kolekcję MODERN, która urzekła naszych znajomych. Angażujemy twórców z prawdziwym artystycznym zacięciem, by połączyć funkcjonalność z minimalistycznym designem. Teraz z dumą oferujemy sześć różnych linii produktów, każdą inspirowaną inną hiszpańską historią. Naszą misją jest dostarczanie komfortowych i pięknych mebli, które zaspokajają różnorodne gusta i potrzeby naszych klientów.

Nasze produkty


Zapraszamy do odkrycia naszej unikalnej kolekcji mebli ogrodowych, które odmienią Twoje zewnętrzne przestrzenie. Wejdź na naszą stronę www i znajdź idealne meble, które przyniosą Hiszpanię prosto do Twojego domu.

Kontakt do nas


modu 3

Adres

43-100 Tychy

ul. Katowicka 202

Telefon

534657565

Email

modu@modu.pl

WWW

Polecamy artykuł


Aranżacja tarasu lub balkonu - twoja oaza relaksu

Ogród

Aranżacja tarasu lub balkonu - twoja oaza relaksu.

Jak stworzyć przytulny kącik na świeżym powietrzu.
Czytaj całość