STYLE HOME CONTRACT


Tworzymy meble, które łączą w sobie tradycję rzemieślniczą z nowoczesnym designem. Nasze produkty to synonim jakości i niepowtarzalnego stylu.

O firmie


STYLE HOME CONTRACT 2

Nasza pasja do tworzenia wyjątkowego designu przejawia się w każdym meblu wychodzącym spod ręki naszych mistrzów stolarstwa. W naszym 20-letnim doświadczeniu skupiamy się na selekcji wysokogatunkowych materiałów, takich jak buk i dąb. Precyzja, uwaga do detali i ręczne wykonanie to podstawa naszej pracy. W każdym etapie produkcji dbamy, by wydobyć z drewna to, co najlepsze, łącząc szlachetny surowiec z innowacyjnym wzornictwem. W STYLE HOME CONTRACT wiemy, że tylko człowiek jest w stanie nadać meblom duszę. Nasze relacje z przestrzenią są źródłem inspiracji, dzięki czemu Twoje wnętrze zyskuje własną, unikalną historię.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odkryjesz meble, które sprawią, że przestrzeń dookoła zacznie opowiadać własną historię. Poznaj nasze krzesła, sofy i stoły – każdy z nich czeka, by stać się częścią Twojego domu.

Kontakt do nas


STYLE HOME CONTRACT 3

Adres

60-476 Poznań

ul. Jasielska 8C

Telefon

501070488

Email

office@stylehome.com.pl

WWW

Polecamy artykuł


Ręcznie wykonane krzesła - unikatowość w twoim domu

Krzesła

Ręcznie wykonane krzesła - unikatowość w twoim domu.

Odkryj piękno i jakość hand-made mebli.
Czytaj całość