Zielona Fabryka


Zapraszamy do Zielonej Fabryki - Twojego przystanku na drodze do urządzenia wymarzonego wnętrza. Odkryj unikatowe akcenty dekoracyjne i najlepszej jakości kwiaty w jednym miejscu.

O firmie


W Zielonej Fabryce tworzymy przestrzeń, gdzie estetyka łączy się z naturą, dostarczając rozwiązań dla domów pełnych harmonii. Nasza oferta to wynik połączenia pasji do piękna z dbałością o szczegóły, co czyni naszą pracę prawdziwą sztuką. Każdy przedmiot, który oferujemy, został wyselekcjonowany z myślą o najwyższych standardach jakości. Nasze doświadczenie w dekorowaniu przestrzeni pozwala nam tworzyć wyjątkową atmosferę zarówno w domach, jak i podczas specjalnych wydarzeń. Wierzymy, że dopracowane detale mogą wnieść do życia prawdziwą magię. Dajemy Ci możliwość zakupu pięknych przedmiotów nie tylko stacjonarnie, ale i online - dla Twojej wygody.

Nasze produkty


Od eleganckich mebli po aromatyczne świece, każdy element dekoracyjny znajdziesz w naszym internetowym sklepie. Nie czekaj, odwiedź naszą stronę już teraz i przekonaj się, jak łatwo można wprowadzić luksus do swojego otoczenia.

Kontakt do nas


Adres

62-200 Gniezno

ul. Wrzesińska 44

Telefon

600 224 524

Email

biuro@zielonafabryka.pl

WWW

Polecamy artykuł


Stylowe ozdoby do domu - jak wybrać z klasą?

Dekoracje

Stylowe ozdoby do domu - jak wybrać z klasą?

Komponowanie wnętrza z eleganckimi akcentami.
Czytaj całość