KRYSZTAŁ s.c.


Zanurz się w blasku luksusu i harmonii, wybierając wyjątkowe oświetlenie dla swojej przestrzeni. Nasze kryształowe kreacje to synonim elegancji i stylu.

O firmie


W KRYSZTAŁ s.c. wiemy, jak ważne jest oświetlenie w kreowaniu atmosfery wnętrza. Firma Przedstawicielsko  Projektowa łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, oferując produkty od światowych liderów w dziedzinie szklanych arcydzieł. Dzięki współpracy z markami AYSAN, ROBERS, ALDIT, COPENLAMP, LE PORCELLANE i PRECIOSA Projekty, możemy zaoferować niezapomniane wrażenia estetyczne. Proponujemy pomoc w kompleksowym aranżowaniu przestrzeni, montażu i serwisie. Realizujemy Indywidualne projekty dla naszych klientów. Jesteśmy gotowi realizować nawet najbardziej wyszukane i indywidualne projekty naszych Klientów. Z nami każde wnętrze może zabłysnąć niepowtarzalnym światłem.

Nasze produkty


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i odkrycia pełnej kolekcji naszych ekskluzywnych oświetleń. Znajdź idealne rozwiązanie dla twojego domu lub miejsca pracy już dziś.

Kontakt do nas


Adres

43-190 Mikołów

ul. Katowicka 109

Telefon

604 240 999; 606 102 997

Email

biuro@zyrandole.pl

WWW

Polecamy artykuł


Lampy sufitowe

Oświetl swoje wnętrze - ekskluzywne żyrandole w roli głównej.

Jak ekskluzywne żyrandole mogą zmienić wnętrze.
Czytaj całość