Inne

Inne

Bądź na bieżąco. Dopisz się do newslettera i zgarniaj informacje o produktach i kodach rabatowych z branży wnętrzarskiej. Otrzymuj darmowe porady prosto od specjalistów.  Inspiruj się z nami wnętrzarskimi nowościami i pochwal się nimi w internecie  //
WIĘCEJ
29 luty - 1 marca 2020 ARENA GLIWICE 120 Przedsiębiorców z województwa śląskiego zaprezentuje się na ponad 3 tys. m/kw. powierzchni wystawienniczej w ciągu dwóch dni targowych. Nasze targi to najlepsze otwarcie wiosennej edycji branżowych targów budowlanych. Dzięki tradycji i marce Gliwickich Targów możemy mówić o najlepszej imprezie mocno budowlanej, technicznej, która będzie odbywała się w nowoczesnym ośrodku ARENIE GLIWICE. Misją targów jest wiedza o tym co dla nas najlepsze w segmencie branży ogólnobudowlanej. Spektrum branżowych informacji, pokazów, najnowszych technologii o budownictwie, instalacjach i architekturze. BRANŻOWY ZAKRES TARGÓW: • PANEL DOM - czyli materiały, technologie budowlane • PANEL EKODOM – odnawialne źródła energii, darmowy prąd, ogrzewanie i ciepła woda • PANEL WNĘTRZA - najnowsze metody urządzania wnętrz, meble, dodatki Targi będą okazją do rozmów dla planujących budowę oraz modernizację swojego domu czy mieszkania. Nasi prelegenci z branży: Inspektorzy Nadzoru Budowlanego, Architekci, Projektanci wskażą optymalne rozwiązania w branży oraz nakierują zwiedzających na nowoczesne technologie. Co będzie się działo: - wykład „ Barwa w architekturze” - prelekcje inspektora budowlanego „W szpilkach na budowie” - stoisko informacyjne WFOŚ , czyli co zrobić by wymienić piec z dotacją - prelekcje przedstawiciela Klastra Inteligentnego Oświetlenia- nowe trendy w oświetleniu, inteligentne projektowanie oświetlenia Wspieramy pokolenie przyszłych fachowców, tylko podczas naszych targów Finał 9 Ogólnopolskiej Olimpiady Buduj z pasją - sprawdzimy kompetencje młodych fachowców. Szczegółowe informacje na stronie www.expogliwice.pl
WIĘCEJ
Kochani, mam wyniki konkursu :) Wygraną jest... Danusia Kujawska <3 Serdecznie gratuluję i proszę - odezwij się do mnie na Facebooku. Ustalimy wysyłkę nagrody :) A na naszym profilu trwa konkurs, w którym możecie wygrać uroczą podusię. Spieszcie się, niedługo kończymy tę zabawę :)
WIĘCEJ
Kochani, mam wyniki konkursu :) Wygraną jest... Marta Gawęda <3 Serdecznie gratuluję i proszę - odezwij się do mnie na Facebooku. Ustalimy wysyłkę nagrody :) A na naszym profilu trwa konkurs, w którym możecie wygrać uroczą podusię. Spieszcie się, niedługo kończymy tę zabawę :)
WIĘCEJ
Kochani, mam wyniki konkursu :) Wygraną jest... Małgorzata Wojdygo <3 Serdecznie gratuluję i proszę - odezwij się do mnie na Facebooku. Ustalimy wysyłkę nagrody :) A na naszym profilu trwa konkurs, w którym możecie wygrać uroczą podusię. Spieszcie się, niedługo kończymy tę zabawę :)
WIĘCEJ
Kochani, mam wyniki konkursu :) Wygraną jest... Weronika Laskowska <3 Serdecznie gratuluję i proszę - odezwij się do mnie na Facebooku. Ustalimy wysyłkę nagrody :) A na naszym profilu trwa konkurs, w którym możecie wygrać uroczą podusię. Spieszcie się, niedługo kończymy tę zabawę :)
WIĘCEJ
Kochani, mam już wyniki konkursu! Wyjątkowa (i śliczna!) poduszka trafia do... Doroty Spichy <3 Za pozytywną stronę marzeń sennych. Bo takie kochamy najbardziej :) Zgłoś się proszę do mnie na Facebooku - ustalimy szczegóły wysyłki nagrody :) Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział wkonkursie i oczywiście zapraszam do dalszego brania udziału w naszym cyklu piątkowych konkursów.
WIĘCEJ
Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - 66. edycja warszawskich Targów mieszkaniowych odbędzie się w dniach 2 - 3.03.2019 r. Po raz kolejny, z wielką przyjemnością będziemy Was reprezentować na warszawskim Torwarze. Cenione targi od lat przyciągają tysiące odwiedzających, którzy przychodzą na nie w różnych celach. Jedni - szukają mieszkań. Inni - pomysłów na urządzenie i aranżację domu.  Magazyny z Państwa reklamą rozdamy tym, którzy są zdecydowani na skorzystanie z Waszych ofert. Wręczenie gazety poprzedzamy krótką rozmową, po której proponujemy konkretne rozwiązania i namawiamy do kompleksowego przejrzenia propozycji. Odwiedźcie nas w sobotę i w niedzielę. Będziemy czekać na Państwa przy stoisku nr 10. Aby bez problemu trafić w naszą dziesiątkę, udostępniamy mapkę :)
WIĘCEJ
Kochani, dziękuję za tak liczny udział w konkursie :) Mam już wyniki. A zwycięzcą (zwyciężczynią ;)) jest.... Agnieszka Pawłukowicz <3 Serdecznie gratuluję i proszę - odezwij się do mnie na Facebooku. Ustalimy wysyłkę nagrody :) Kochani, pamiętajcie, że wciąż trwa konkurs, w którym do wygrania jest mega wygodna poducha ;)
WIĘCEJ
Regulamin konkursu z PPPiP <3
WIĘCEJ
Kochani, mam już wyniki konkursu. Tym razem nagradzamy aż 5 osób :) A zwycięzcami są.... Olga Czapla - za niezwykłą inwencję twórczą w przekazywaniu praktycznych porad  Arkadiusz Pawel - za rzeczową, męską odpowiedź Monisia Zielińska - bo obok porad zaczerpniętych od babci nie mogliśmy przejść obojętnie Magdalena Faltyn - za pomysł na plamy z wina i barszczyku czerwonego Barbara Kłodowska - za pomysł na plamy z długopisu (nie sądzilismy, że można je czymś usunąć) Gratulujemy! <3 Zgłoście się do nas w wiadomości prywatnej - ustalimy wysyłkę nagród :) Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i mam nadzieję, że będziecie uczestniczyć w naszym cyklu piątkowych konkursów na Facebooku.
WIĘCEJ
Kochani, zestaw z porcelany znalazł już swojego właściciela :) Zwycięzcą (a w zasadzie zwyciężczynią) jest.... Laura Przybyła <3 Lauro, skontaktuj się proszę z nami poprzez wiadomość na Facebooku. Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i mam nadzieję, że będziecie uczestniczyć w naszym cyklu piątkowych konkursów na Facebooku.
WIĘCEJ
Regulamin piątkowych konkursów przeprowadzanych na Facebooku oraz Instagramie marki MojeWnętrza.pl http://online.fliphtml5.com/wcaw/zpxq/
WIĘCEJ
Meble, dekoracje, tekstylia, sztukateria i więcej. Z pasji do designu i komfortu. Bo w aranżacji wnętrz liczy się każdy szczegół. Obejrzyj katalog TUTAJ. Pobierz go TUTAJ.
WIĘCEJ
Propozycje architektoniczne oraz pomysły na urządzenie salonu. Dla domów i mieszkań. Znajdziesz tutaj meble, elementy wykończeniowe oraz architektów wnętrz. Obejrzyj katalog TUTAJ. Pobierz go TUTAJ.
WIĘCEJ
Inspiracje i gotowe rozwiązania do łazienki. Meble, akcesoria, kabiny i wanny. Wybierz styl swojej łazienki. Obejrzyj katalog TUTAJ. Pobierz go TUTAJ.
WIĘCEJ
Pokaż więcej